خوش فرم و سفت کردن باسن با تزریق چربی به باسن

53a0d2538c3db_-_cos-01-butt-toning-moves-xl

عمل انتقال یا پیوند چربی یک پروسه تخصصی است؛ با توجه به تجربه خاص و ویژه‌ی دکتر طرزی در لیپوساکشن، ما این تکنیک را روی صدها بیمار انجام داده و نتایج بسیار مؤثری گرفته‌ایم.

آیا شما مدت‌هاست که می‌خواهید بزرگ کردن باسن را انجام دهید؟ آیا تا به حال سعی کرده‌اید برای بزرگ کردن باسن چاق شوید، لاغر شوید یا ورزش کنید تا باسن‌تان به شکل مطلوب درآید؟ باسن عضوی از بدن است که شکل دادن به آن دشوار است و شما خودتان قادر به انجام این کار نیستید. تزریق چربی به باسن روشی برای شکل دادن به باسن است که میزان موفقیت آن بسیار بالاست و در میان خانم‌ها بسیار محبوب شده، به طوری که همیشه از نتایج خوب آن صحبت می‌کنند.

چه افرادی برای عمل تزریق چربی به باسن مناسب هستند؟


تزریق چربی به باسن روشی برای فرم دادن به باسن استکه اندازه و شکل باسن را بهتر می‌کند. این روش هم برای مردان و هم برای زنان می‌تواند انجام شود و به افرادی که از باسن خود راضی نیستند و تمایل دارند شکل آن را بهبود بخشند و همچنین برای رفع افتادگی باسن توصیه می‌شود.

وقتی ورزش کردن و رژیم گرفتن منجر به بالا کشیدن باسن نشود، با عمل جراحی می‌توان نتیجه مطلوب را بدست آورد. همچنین از دست دادن شکل باسن ناشی از کاهش وزن، پیری یا تغییرات هورمونی نیز ممکن است مردم را به انجام عمل جراحی تحریک کند.

برخی افراد از باسن خود راضی نیستند که دلیل آن در افراد مختلف، متفاوت است. در این موارد، تزریق چربی در باسن گزینه‌ای است که برای بیمار، با توجه به نظر شخصی وی، یک باسن خوش‌شکل و جذاب‌تر تأمین می‌کند.

تزریق چربی به باسن چیست؟


تزریق چربی به باسن روشی است برای تقویت و لیفت باسن که نسبت به کاشت باسن تهاجمی کمتری دارد.  روش خوش فرم کردن باسن شامل یک لیپوساکشن است که چربی را از حداقل دو جای بدن برمی‌دارد؛ این کار با تزریق چربی به بدن ترکیب می‌شود.

مزایای روش تزریق چربی به باسن برای سفت کردن باسن


یکی از مزیت‌های روش تزریق چربی به باسن برای فرم دادن به باسن این است که نتایج آن بسیار طبیعی به نظر می‌آید. علاوه بر آن، این روش سریع‌تر است، زخم کمتری نسبت به پروتز باسن به جای می‌گذارد و همچنین دوره نقاهت بعد از عمل نیز کوتاه‌تر و راحت‌تر از جراحی پروتز باسن است.

مزیت دیگر این روش این است که بیمار تحت لیپوساکشن قرار می‌گیرد. اگر بیمار به طور مثال در اطراف شکم خود چربی داشته باشد، این روش ممکن است دو مشکل را در یک زمان حل کند. یعنی فرد به طور همزمان هم چربی شکم را برمی‌دارد و هم به باسن چربی تزریق می‌کند.

روش تزریق چربی می‌تواند در هر کجا که نیاز باشد انجام شود، حتی در نواحی بیرونی باسن که کوچک‌تر هستند. این یک مزیت است، زیرا روش کاشت باسن تنها می‌تواند در قسمت بالایی باسن انجام شود. معمولاً مناطق لیپوساکشن شده در اطراف باسن، معده و ران‌ها هستند.

چرا به ما اعتماد کنید!؟؟

  • تکنیک انتقال چربی یکی از تخصص‌های ماست. مشاوران ما سال‌هاست که در این روش درمانی پیشگام هستند.
  • ما طیف گسترده‌ای از روش‌های انتقال چربی را برای سینه و باسن و برای جوان‌سازی ارائه می‌دهیم.

نتایج تزریق چربی به باسن برای سفت کردن باسن


نتایج تزریق چربی به باسن بعد از بهبود تورم و جمع شدن مایعات می‌تواند دیده شود. بعد از آن باسن شما یک افزایش حجم را نشان می‌دهد و گردتر به نظر می‌آید و برای سفت کردن باسن مناسب میباشد . اعتمادبه‌نفس شما افزایش خواهد یافت و از قیافه جدید خود احساس رضایت خواهید کرد.

بهبودی بعد از تزریق چربی به باسن


بعد از تزریق چربی به باسن که برای سفت کردن باسن و فرم دادن به باسن انجام می گردد، به منظور محافظت از ناحیه مورد نظر و کنترل تورم و کبودی آن پوشیدن یک لباس فشاری (روی ناحیه موردنظر فشار ایجاد می‌کند) توصیه می‌شود. این لباس واقعاً برای ایجاد شکل جدید باسن مفید است.

در روز اول بروز کمی درد و ناراحتی انتظار می‌رود که می‌توان با مصرف دارو آن را تسکین داد. بعد از اینکه تورم بهبود یافت، یک کاهش حدوداً 30 درصدی از گلوتئال (سرینی) انتظار می‌رود. به طور متوسط نتایج نهایی بین 2 تا 6 ماه بعد از عمل دیده می‌شود.

لباس فشاری حدود 2 هفته بعد از تزریق چربی برداشته می‌شود. در طول این زمان بیمار نباید به طور مستقیم روی باسن خود بنشیند. معمولاً بیمار حدود 2 هفته بعد از عمل می‌تواند به کار خود برگردد، اما باید از نشستن طولانی مدت اجتناب کند.

معمولاً به منظور دستیابی به نتایج بهتر و کمک به فرایند بهبودی، درمان‌های اضافی مانند ماساژ و اولتراسوند توصیه می‌شود. بعد از 3 تا 4 هفته بیمار می‌تواند مانند قبل تمام فعالیت‌های خود را از سر بگیرد.

خطرها و محدودیت‌های سفت کردن باسن


درست مانند هر عمل جراحی دیگر، در روش سفت کردن باسن نیز کمی خطر وجود دارد. لازم است شما هر چیزی را که مایل هستید بدانید، از جراح خود بپرسید و همه‌ی احساس و ترس خود را با او در میان بگذارید.

در برخی موارد به منظور دستیابی به نتایج بهتر، ممکن است عمل جراحی دیگری لازم شود. در حدود 30 درصد از بیماران، بخشی از چربی تزریق شده توسط بدن جذب می‌شود. در این شرایط یک تزریق چربی مجدد نیاز است.

در صورتی که بیمار چربی کافی برای لیپوساکشن نداشته باشد، باید عمل تقویت باسن همراه با کاشت باسن در نظر گرفته شود.

به یاد داشته باشید که برای حفظ طولانی مدت نتایج عمل تزریق چربی، باید تعادل وزن خود را حفظ کنید و سبک زندگی سالم را برگزینید.

به منظور اطمینان از حصول بهترین نتایج، پیروی از دستورالعمل‌های پزشک نیز از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. در طول دوره بهبودی، نباید به برش‌های ایجاد شده روی باسن نباید نیرو و فرسایش بیش از حد وارد آید.

عمل تزریق چربی به باسن چقدر طول می‌کشد؟


فرایند تزریق چربی به باسن حدود 1 تا 3 ساعت طول می‌کشد. بعد از اینکه شما از بیهوشی درآمدید، مجاز هستید که بیمارستان را ترک کنید و به راحتی در خانه استراحت کنید.

آیا در روش تزریق چربی به باسن جای هیچ‌گونه زخمی باقی می‌ماند؟


در این روش جای هیچ‌گونه زخمی باقی نمی‌ماند، زیرا تزریق‌ها به صورت ریز و در چین‌های طبیعی پوست انجام می‌شود.

آیا در طول انجام عمل، ناراحتی و درد وجود دارد؟


معمولاً شما به طور کلی بیهوش می‌شوید و در طول انجام عمل بسیار راحت خواهید بود. پس از آن ممکن است وجود کمی تورم و درد را احساس کنید.

نتایج تزریق چربی به باسن چه زمانی قابل مشاهده است؟


در روش تزریق چربی شما باید بلافاصله نتایج را ببینید. بعد از عمل کمی تورم به وجود می‌آید و ممکن است مقدار کمی از چربی تزریق شده توسط بدن جذب شود، بنابراین حدود سه ماه طول می‌کشد تا نتایج نهایی ظاهر شود.

نتایج تزریق چربی به باسن چه مدت دوام دارد؟


نتایج تزریق چربی به باسن طولانی مدت و در اکثر موارد دائمی است. ممکن است مقدار کمی از چربی تزریق شده توسط بدن جذب شود، اما مقدار چربی که بعد از فروکش کردن کامل تورم (حدود 3 ماه بعد) باقی می‌ماند برای سال‌های زیادی دوام خواهد آورد.

آیا چربی تزریق شده می‌تواند به سایر نقاط بدن حرکت کند؟


خیر. از آنجایی که چربی در حین تزریق به باسن انتقال داده می‌شود، این چربی نمی‌تواند به بخش‌های دیگر بدن مهاجرت کند.

هزینه‌ها


بسیاری از بیمارانی که تحت عمل پروتز باسن قرار می‌گیرند، این عمل را یک سرمایه‌گذاری در ظاهرشان و عامل افزایش اعتماد به نفس شان در نظر می‌گیرند.

عوامل مربوط به هزینه تزریق چربی به باسن شامل موارد زیر است:

  • تخصص و تجربه جراح شما
  • مکانی که شما در آن تزریق چربی انجام می‌دهید
  • سلامت کلی و تاریخچه پزشکی شما
  • نوع بیهوشی و آرام بخشی که جراح استفاده می‌کند
  • داروهایی که برای بهبودی باید مصرف کنید
  • لباس فشاری و هرگونه مواد دیگری که برای کمک به بهبودی شما لازم می‌شود
  • اینکه شما بخواهید عمل جراحی خود را با هرگونه عمل جراحی زیبایی دیگری ترکیب کنید یا خیر
  • نوع پوشش بیمه شما. به احتمال زیاد ارائه دهنده بیمه درمانی، حاضر به پوشش هزینه‌های عمل تزریق چربی به باسن نیست زیرا این عمل یک عمل زیبایی و انتخابی در نظر گرفته شده است.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است