راه و روش کوچک کردن باسن بدون جراحی

productlistingrear_04_WW0WW15244_611

شما می‌توانید با انجام لیپوساکشن باسن در کلینیک ما، باسنی با فرم مناسب‌تر با برجستگی‌ها و انحناهای طبیعی و زیباتر داشته باشید. معمولا ناحیه باسن در بدن ما، می‌تواند مقادیر زیادی چربی را در خود ذخیره کند. تجمع مقادیر زیاد چربی در باسن می‌تواند بر اثر عوامل ارثی و یا تجمع تدریجی چربی (به خاطر مصرف بالای کالری و کم‌تحرکی) باشد. گاهی اوقات حتی با وجود داشتن رژیم غذایی و/یا ورزش کردن، این چربی‌های اضافی از بین نمی‌روند. در این موارد عمل کوچک کردن باسن می‌تواند بهترین راه حل ممکن باشد. روش‌های مختلفی برای از بین بردن و حذف چربی‌های اضافه در ناحیه باسن وجود دارد که موجب فرم‌دهی بهتر به باسن می‌شود.

کاندید‌های ایده‌ال برای این عمل


woan123

کاندید‌های ایده‌ال برای عمل لاغری باسن افرادی هستند که از وجود چربی‌های اضافی در باسن خود ناراحت هستند. همچنین افرادی که بعد از بارداری، وزنشان پایین آمده و یا یک دوره رژیم غذایی گرفته‌اند و حالا پوست باسن آن‌ها دچار شل‌شدگی یا افتادگی شده است و افرادی که از تناسب شکل باسن خود با کل بدنشان ناراضی هستند. انجام راه های کوچک کردن باسن برای این افراد نه تنها فرم باسن و ظاهر آن‌ها را بهبود می‌دهد، بلکه باعث می‌شود تصوری که فرد از اندام و ظاهر خود دارد بهبود یابد و در نتیجه اعتماد به نفس او بیشتر شود. کویتیشن، کرایولیپولیز، ترماژ، مزوتراپی و لیپوماتیک لاغری از جمله روش های مناسب برای لاغری باسن هستند که در ادامه هریک به طور مختصر توضیح داده شده اند.

کرایولیپولیز

گاهی اوقات بهترین کار ممکن این است که مشکل خود را با یک متخصص درمیان بگذارید. در جلسه‌ی مشاوره با دکتر طرزی، ایشان در مورد خواسته‌ها و انتظارات شما سوال می‌کند، وضعیت شما را کاملا ارزیابی می‌کند و در نهایت در مورد راه های کوچک کردن باسن برای رسیدن به اهداف مد نظر شما، با شما صحبت می‌کند. در واقع، هدف اصلی دکتر طرزی در جلسه‌ی مشاوره این است که تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارد و بدین ترتیب به شما کمک کند که صحیح‌ترین و بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.

تکنیک‌های کوچک کردن باسن


لیپوساکشن به روش سنتی و معمول

انجام لیپوساکشن به روش سنتی آن می‌تواند کمی ترسناک باشد چرا که این روش لاغر کردن باسن ذاتا تهاجمی است. این روش معمولا نیاز به اعمال بیهوشی عمومی دارد که البته بیهوشی عمومی نیز خطرات خاص خودش را دارد. استفاده از کانولاهای بزرگ (لوله‌های مورد استفاده برای بیرون کشیدن چربی) و فشار فیزیکی، اغلب موجب کبودی شدید شده و در برخی موارد نیز می‌تواند باعث بروز عوارضی مانند ناهموار شدن ناحیه مورد نظر و نتایج غیر‌طبیعی در  این راه های کوچک کردن باسن شود. امروزه تکنیک لیپوساکشن پیشرفت‌های زیادی داشته است و با استفاده از تکنولوژی‌های جدید می‌توان با تحمل درد و ناراحتی کمتر و دوره ریکاوری کوتاه‌تر، به نتایج بهتری برای لاغر کردن باسن  رسید.

لیزر لیپولیز

یکی از روش‌های درمانی موجود برای حذف چربی‌های موضعی که بسیار ایمن است، روش لیزر لیپولیز می‌باشد. دراین روش جدید، از لیزر سرد برای نفوذ در سلول‌های چربی از جمله چربی‌های شکم، ران و باسن استفاده می‌شود. لیزر لیپولیز موجب می‌شود که محتویات سلول‌های چربی آزاد شوند و تمرکز اشعه لیزر بیشتر بر نواحی است که چربی‌های آن بسیار مقاوم هستند و بدین ترتیب این روش به نحوی چربی‌های موضعی را از بین می‌برد و نتیجی طبیعی ایجاد می‌کنند که ممکن است به نظر شما غیر‌ممکن بیاید.

کویتیشن

کویتیشن درواقع یک اصطلاح پرکاربرد است که به جای لیپو اولتراسونیک به کار می‌رود. هر دوی این روش‌ها در واقع یکی هستند و هر دو برای از بین بردن چربی‌های اضافه از امواج صوتی با انرژی بالا استفاده می‌کنند. این امواج صوتی شدید موجب در هم شکسته شدن سلول‌های چربی می‌شود و سپس این چربی‌ها به مرور زمان توسط سیستم لنفاوی بدن جذب و سپس از بدن دفع می‌شود. در واقع سلول‌های چربی به طور کاملا طبیعی و از طریق کبد و سپس ادرار شما دفع می‌شوند. روش کویتیشن در مقایسه با روش‌هایی مانند جراحی شکم یا لیپوساکشن سنتی بسیار ایمن‌تر و کم تهاجمی‌تر است. باید بگوییم که این روش کاملا غیرجراحی است. علاوه بر این، روش کویتیشن زمان کمی وقت می‌برد و هر جلسه‌ی درمانی کمتر از یک ساعت طول می‌کشد و بعد از آن نیز، هیچ نیازی به گذراندن دوره‌ی ریکاوری نیست و شما می‌توانید به برنامه‌های همیشگی خود رسیدگی کنید. روش کویتیشن لاغری موضعی را که شما مدت‌ها در حال تلاش برای از بین بردن آن بوده‌اید ، تضمین می کند .

کرایولیپولیز

در روش کرایولیپولیز برای از بین بردن سلول‌های چربی، این سلول‌ها فریز می‌شوند. این روش توسط سازمان FDA برای از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو تایید شده است. در حین انجام کرایولیپولیز، بیماران تا حدود 10 دقیقه‌ی اول، احساس می‌کنند که پوست و بافت زیرین آن کشیده می‌شود و بعد از این زمان تا پایان جلسه درمانی، بیماران چیزی حس نمی‌کنند و به ندرت پیش می‌آید که احساس ناراحتی کنند. بیماران می‌توانند انتظار داشته باشند که با گذشت یک دوره‌ی 3 ماهه درمان با کرایولیپولیز، چربی‌های موضعی درمان شده بین 20 تا 25 درصد کاهش داشته باشند.

ترماژ

در این روش غیرتهاجمی و غیرجراحی از امواج رادیوفرکوئنسی برای فرم دادن به بدن و کشیدن پوست (سفت شدن و رفع افتادگی‌ پوست) استفاده می‌شود. این روش تنها در یک جلسه انجام می‌شود و در آن با استفاده از امواج فرکوئنسی لایه‌های زیرین پوست گرم می‌شوند اما به طور همزمان سطح پوست سرد می‌شود. این روش معمولا برای صورت و دستها استفاده می‌شود اما می‌توان آن را برای رفع سلولیت در سایر نواحی بدن نیز به کار برد. تنها چیزی که برای اغلب بیماران در مورد این روش ناخوشایند است، احساس درد می‌باشد.

مزوتراپی

مزوتراپی که بسیاری از بیماران با نام ان به خوبی آشنایی دارند، یکی از تکنیک‌های غیرجراحی برای رفع چربی‌های موضعی از نواحی مانند باسن و برطرف کردن افتادگی پوست در این نواحی می‌باشد. با استفاده از این روش کم‌تهاجمی، می‌توانید بدون روبه‌رو شدن با خطرات جراحی و بیهوشی عمومی و تنها ظرف چند هفته، چربی‌های موضعی خود را از بین ببرید. مزوتراپی یک روش تقریبا بدون درد است و هر جلسه‌ی درمانی آن تنها در حدود نیم ساعت طول می‌کشد و بنابراین برای انجام این درمان نیازی به گرفتن مرخصی از کار نیست.

در این روش ترکیبی مخصوص از چند عصاره‌ی طبیعی، دارو و ویتامین‌ها (برای مثال آنزیم کولین استراز، کافئین، I-C ، آرنیتین و ...) در ناحیه مورد نظر تزریق می‌شود و این تزریق هر دو هفته یک بار تکرار می‌شود. این تزریقات موجب حل شدن چربی‌ها و جذب شدن آن توسط سیستم لنفاوی بدن می‌شود و سپس به کبد منتقل شده و نهایتا از طریق مدفوع دفع می‌شود. برای رسیدن به نتایج ایده‌آل نیاز به حداقل 4 تا 6 جلسه درمانی می‌باشد. به بیمارانی که از این روش استفاده می‌کنند توصیه می‌شود که پس از اقدام برای این روش درمانی، رژیم غذایی متعادلی را دنبال کنند و ورزش‌هایی را انجام دهند که خصوصا ناحیه مورد نظر در بدنشان را درگیر می‌کند. نتایج این روش درمانی بعد از 4 هفته قابل مشاهده خواهد بود.

لیپوماتیک

لیپوماتیک در واقع نوعی از جراحی زیبایی کم‌تهاجمی یا اصطلاحا جراحی بسته است. در این روش از یک کانولا برای لیپوساکشن استفاده می‌شود که کانولا به صورت خودکار ارتعاشات لرزشی با فرکانس پایین و حرکت چرخشی دایره وار و منظم دارد. با استفاده از این کانولای مخصوص اغلب سلول‌های چربی شکسته می‌شوند و به مایع تبدیل شده و سپس بدون آسیب رساندن به بافت‌های اطراف، بیرون کشیده می‌شوند.  لیپوماتیک دارای مزایای بسیاری نسبت به سایر روش‌های جراحی چربی‌های موضعی برای کوچک کردن سینه و باسن است و از این رو سایر روش‌ها نمی‌توانند با این روش رقابت کنند. با استفاده از این روش شما دیگر مجبور نیستید برای از بین بردن چربی‌های اضافه و ناخواسته‌ی خود رژیم‌های غذایی سخت بگیرید یا خود را در معرض خطرات جراحی زیبایی قرار دهید.

اگر شما تصمیم به بزرگ کردن باسن  و یا کوچک کردن باسن خود گرفته اید ، باید با یک پزشکان متخصص ملاقات کنید. در این دیدار سابقه کامل پزشکی شما پرسیده خواهد شد و جراح ارزیابی می‌کند که آیا شما برای بزرگ کردن باسن یا کوچک کردن آن مناسب هستید یا خیر. این جلسه فرصت مناسبی است که تمام سؤالات پزشکی خود را بپرسید و پزشک به آن‌ها پاسخ دهد. این جلسه همچنین این شانس را به شما می‌دهد که در مورد نتایج مطلوب و مورد انتظار خود با پزشک صحبت کنید. در این جلسه مدت زمان دقیق برای عمل و مدت دوره نقاهت نیز توسط پزشک مشخص خواهد شد.

هزینه کوچک کردن باسن


روش کوچک کردن باسن برای هر بیمار فرق می‌کند و بستگی به شرایط خاص هر بیمار دارد. بنابراین هم روش کوچک کردن باسن و هم هزینه‌ی آن برای هر بیمار متفاوت خواهد بود. به طور کلی کوچک کردن باسن و فرم دهی به بدن با از بین بردن چربی‌های موضعی، یک عمل زیبایی محسوب می‌شود که کاملا اختیاری است و بنابراین هیچ یک از روش‌های به کار رفته بدین منظور تحت پوشش بیمه نیستند.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است