زاویه‌دار کردن فک و صورت بدون جراحی

ظاهر صورت شما بوسیله‌ی سه جزء اساسی تعیین می‌شود: پوست، بافت‌های نرم و استخوان‌های زیرین صورت. پوست سالم با خاصیت ارتجاعی خوب موجب زیبایی صورت می‌گردد. حجم و موقعیت چربی صورت تعیین کننده‌ی تناسب، توازن و هارمونی صورت است. ساختار استخوانی زیرین، عناصر قابل مشاهده‌ی زیبایی از جمله استخوان‌های گونه، چانه و خط فک را مشخص می‌کند.

 اگر شما از خصوصیات ظاهری خود ناراضی هستید و به شما ظاهر و احساس مطلوب را نمی‌دهند، روش‌های زاویه دار کردن صورت ارائه شده توسط ما ممکن است برای شما مناسب باشند.

5

زاویه‌دار کردن صورت


جراحی ایمپلنت گونه

ایمپلنت گونه موجب برجستگی ظاهر استخوان‌های گونه از طریق اضافه کردن حجم به نواحی که ممکن است دارای تورفتگی و یا بصورت صاف باشند، می‌شود. ایمپلنت گونه با اصلاح خطوط صورت می‌تواند توازن صورت را برقرار ساخته و با زاویه دار کردن فک ظاهر کلی را بهبود بخشد.

ایمپلنت گونه بیشتر برای افرادی که فاقد برجستگی مناسب استخوان‌های گونه هستند مناسب است که مرتبط با طریقه‌ی رشد ساختار صورت آنها می‌باشد. برجستگی ناحیه‌ی استخوان گونه یک ویژگی ظاهری جذاب برای مردان و زنان می‌باشد. تزریق چربی یا مواد پر کننده را نیز می‌توان جهت اصلاح خطوط استخوان گونه استفاده کرد اما بطور کلی نتایج آنها موقت هستند.

ایمپلنت گونه می‌تواند موجب بهبود اندازه و ظاهر استخوان‌های گونه که متناسب با پیشانی، میانه‌ی صورت و چانه نیستند، شود. این عمل می‌تواند به اصلاح ظاهر نواحی گونه‌ای ضعیف کمک کند، تا یک ترکیب هماهنگ برای خصوصیات ظاهری حاصل شود و مشخصات صورت بهبود پیدا کنند. جراحان پلاستیک ما از ایمپلنت سلیکونی نرم گونه که مطابق با آناتومی بیمار طراحی می‌شود، استفاده می‌کنند. ایمپلنت‌های گونه یک راه‌حل دائمی و با ظاهری طبیعی برای اشخاصی که از ظاهر استخوان‌های گونه و شکل کلی خصوصیات ظاهری خود ناراضی هستند، فراهم می‌کند.

جراحی کاهش گونه

گونه چاق یا گونه‌های موش خرمایی ممکن است برای برخی افراد مناسب باشد اما معمولاً ظاهر مناسبی به سایر مردم نمی‌دهد. اگر شما دارای این نوع گونه هستید و صورتی لاغرتر و مخروطی‌مانند می‌خواهید، استخراج چربی گونه یا کاهش گونه می‌تواند یکی از گزینه‌ها باشد.

استخراج چربی گونه بصورت سرپایی با استفاده از یک آرام‌بخش و ایجاد خواب سبک، بی‌حسی موضعی با آرام‌بخش، بی‌حسی موضعی با آرام‌بخش خوراکی و یا آرام‌بخش عمومی با تزریق داخل رگ انجام می‌شود، که انتخاب به عهده‌ی شما و جراح است. این روش معمولاً حدود یک ساعت بطول می‌انجامد. این عمل را می‌توان با سایر روش‌ها ترکیب نمود.

در طول استخراج چربی گونه، جراح شما پدهای چربی که موجب افزایش حجم پایین گونه‌ها می‌شود را برمی‌دارد. این پدها که در گونه‌ها و در دو طرف صورت شما یافت می‌شوند، ظاهری گردی به صورت می‌دهند. برخی از این چربی‌های گونه را می‌توان با عمل جراحی از طریق ایجاد برش‌هایی در داخل دهان برداشت.

لیپوساکشن صورت

آیا از وجود چربی اضافه اطراف گونه‌ها، چانه و گردنتان ناراضی هستید؟ چهره‌ی شما مشخص کننده‌ی موارد زیادی درباره‌ی شخصیت شما می‌باشد. در بسیاری از جهات، تاثیر ماندگاری در ذهن دیگران درباره‌ی شخصیت، احساس و طرز فکر شما باقی می‌گذارد.

رژیم غذایی و ورزش می‌تواند برای بسیاری از قسمت‌های بدن موثر باشد، اما به نظر هیچ چیزی بر رسوبات چربی موجود در گونه‌ها، چانه، خط فک یا گردن و لاغر كردن صورت تاثیرگذار نیست. این نواحی معمولاً به رزژیم غذایی و ورزش پاسخی نشان نمی‌دهند. گاهی اوقات، یک رژیم غذایی معقول و انجام ورزش اختصاصی موجب کاهش این چربی سرسخت نمی‌شود.

لیپوساکشن صورت که لیپوساکشن زیر چانه نیز نامیده می‌شود، می‌تواند این چربی ناخواسته را از زیر چانه و گردن خارج کند، تا ظاهر شما را با از بین بردن غبغب زیر گردن بهبود ببخشد. این امر موجب تغییر چهره‌ی شما شده و آنهایی که نمی‌دانند شما عمل کرده‌اید، گمان می‌برند که شما چند کیلو وزن کم کرده‌اید.

تزریق ژل و چربی

چین و چروک‌های صورت بخشی از فرایند پیر شدن هستند. هنگامی که کلاژن و فیبرهای الاستین شروع به تجزیه و فرسوده شدن می‌کنند، این علائم ظاهر می‌شوند که بخشی از فرایند طبیعی پیر شدن است و می‌تواند در اثر خط انداختن روی پیشانی، اخم کردن و لبخند بیش از حد ایجاد شود. چربی را می‌توان از بخشی از بدن جدا کرد و به ناحیه‌ی دیگر انتقال داد تا به حجم صورت اضافه کرد و یا به جای آن از ژل‌ها استفاده نمود. این عمل معمولاً برای افزایش حجم لب، چین‌های نازولبیال و افزایش حجم بافت‌های صورت انجام می‌شود.هزینه زاویه سازی صورت با تزریق ژل بسته به میزان ژل تزریقی در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

بهبود شکل چانه

زیبایی ممکن است تنها بصورت سطحی باشد. اما برای چندین قرن، ویژگی‌های ظاهری مناسب، خصوصیات زیبایی فیزیکی در نظر گرفته می‌شدند. چانه و خط گونه‌ی بدون نقص می‌تواند نشان‌دهنده‌ی توازن و زیبایی باشد و حتی موجب افزایش اعتمادبه‌نفس گردد.

جراحی چانه یک عمل زیبایی است که برای متوازن کردن صورت انجام می‌گیرد. در برخی موارد، این عمل ممکن است با سایر جراحی‌های صورت انجام شده یا بخشی از بازسازی صورت باشد. جراحی زیبایی چانه که منتوپلاستی هم نامیده می‌شود، یک عمل جراحی برای تغییر شکل چانه چه از طریق ایمپلنت و یا جابه‌جایی استخوان است. یک چانه‌ی بیش از حد برجسته را می‌توان با جراحی برش استخوان اصلاح نمود.

ایمپلنت چانه می‌تواند سبب اصلاح ابعاد و شکل چانه‌ای که متناسب با پیشانی و نواحی میانی صورت نمی‌باشد، گردد.

جراحی خط فک

خصوصیات ظاهری معین، خطوط و زوایای واضح که بطور متناسب هستند، همگی سبب ایجاد توازن در صورت و ظاهری جذاب‌تر می‌گردند.

اگر شما از خط فک یا خطوط صورت خود ناراضی هستید، جراحی زیبایی فک با ایمپلنت‌های صورت ممکن است برای شما مناسب باشد. ایمپلنت صورت سبب ایجاد توزان و تناسب بهتر ظاهر ساختاری صورت می‌شود. این روش صورت شما را با افزایش جلوه و ایجاد خصوصیات متمایزتر، برجسته می‌سازد.

ایمپلنت فک موجب افزایش عرض یک سوم پایینی صورت شما می‌شود. همانند چانه، یک فک نامتناسب بصورت غیر متمایز از گردن و یا دارای شیب بیشتر از زاویه‌ی بین گوش و چانه تشخیص داده می‌شود.

اگر تقارن بین اجزای صورت بخشی از هدف شما است، توصیه می‌شود که ایمپلنت‌های صورت برای بیش از یک ناحیه‌ی صورت مورد استفاده قرار گیرند. باید در خاطر داشت که صورت همه‌ی ما تا حدودی نامتقارن است و نتیجه‌ درمان ممکن است کاملاً متقارن نباشد. هدف ایجاد توزان و تناسب است.به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است