هیدرودرم و آبرسانی پوست

woman-girl-beauty-wallpaper-13

فرآيند هیدرودرم و آبرساني به پوست باعث تميز و تازه شدن پوست شما و تأمين مجموعه‌اي از ويتامين‌ها و عناصر غذايي مورد نياز در عمق پوست مي‌شود. با استفاده از اين روش، سلول‌هاي مرده و خشک پوست حذف شده و همزمان با آن پوست شما تحريک مي‌شود تا مقدار بيشتري از پروتئين کلاژن را که ترکيب اصلي عامل شادابي و درخشندگي پوست است، توليد کند.

اگر هیدرودرم و آبرسانی پوست به روش صحيح انجام نشود، مي‌تواند موجب ايجاد خون مردگي و تغيير رنگ پوست شود و در حالت شديد، اين عوارض جانبي به صورت دائمي خواهد بود. ما روش‌هاي درماني خود را در فضايي کاملاً ايمن و راحت اجرا مي‌کنيم. در واقع ما اينجاييم تا از شما و پوست شما مراقبت کنيم.

موارد کاربرد هیدرودرم  و آبرسانی پوست


  • هیدرودرم صورت: هیدرودرم و آبرسانی پوست در واقع ترکیبی از میکرودرم ابریژن بدون استفاده از ذرات کریستال، تکنولوژی مکش با خلأ و محصولات بهداشتی بسیار مهمی است که پوست را به صورت آرام و مؤثر لایه برداری کرده و ظاهر آن را کاملاً لطیف، درخشان و شاداب می‌سازد.
  • هیدرودرم برای رفع جوش‌های صورت: هیدرودرم (آبرسانی به پوست) روشی با کارکرد کاملاً ملایم و مؤثر است که مزایای فناوری قدرتمند میکرودرم ابریژن را با خواص مرطوب کنندگی و لطافت بخشی محلول ضد جوش AQUAFUSE ترکیب می‌کند تا جوش‌ها و آسیب دیدگی‌های پوست را رفع کرده و آن را لطیف و درخشان سازد.
  • هیدرودرم برای رفع لک‌های پوستي صورت: آبرسان هیدرودرم پوست به شیوه‌اي کاملاً ملایم و مؤثر به رفع علائم لک‌های رنگی در پوست صورت کمک می‌کند.

هیدرودرم و آبرسانی پوست چگونه عمل می‌کند؟


این فناوری منحصر به فرد، به طور همزمان در پنج سطح مختلف اثر می‌گذارد. در هر جلسه درمانی هیدرودرم (آبرسانی به پوست)، پوست شما با فشار آرام و ملایم به وسیله آب، اکسیژن و ساير گازهای انتخابی، که با ملايمت و با سرعت مافوق صوت بر روی پوست شما برخورد می‌کنند، شستشو داده می‌شود. این شستشوی لطیف و آرام باعث می‌شود که منافذ مسدود شده در پوست شما باز شود و هر نوع جرم و آلودگی که به طور طبیعی در طی سال‌های طولانی بر روی پوست شما تشکیل شده است، زدوده شود. به علاوه، هر جلسه هیدرودرم و آبرسانی پوست باعث افزایش خون رسانی به پوست در ناحیه تحت درمان می‌شود. بنابراین پوست شما ظاهری بسیار درخشان‌تر، لطیف‌تر و شاداب‌تر پیدا می‌کند.

هیدرودرم و آبرسانی پوست چه مشکلات و عوارضي را درمان می‌کند؟


روش هیدرودرم و آبرسانی پوست تأثیر فو‌ق العاده‌ای در بهبود ساختار پوست، کاهش چین و چروک‌ها، حذف لک‌های رنگی ناخواسته و جوان سازی کلی پوست دارد. همچنین این روش برای رفع جوش‌های پوستی، جوش‌های سر سیاه و سایر عارضه‌های پوستی تأثیر بسیار زیادی دارد، به طوری که به راحتی و با سرعت بالا و بدون ایجاد هر گونه درد یا ناراحتی، این عوارض را برطرف می‌کند.

هیدرودرم را برای چه قسمت‌هایی از بدن  می‌توان استفاده کرد؟


رایج‌ترین موارد استفاده هیدرودرم و آبرسانی پوست برای درمان پوست صورت، گردن و قسمت بالای شانه‌ها است. اما این روش را می‌توان به سادگی بر روی هر نقطه‌ای از بدن که نیاز به جوان سازی، تمیز کردن عمقی و آبرسانی داشته باشد، از قبیل دست‌ها، پاها، سینه، کمر و حتی آرنج‌ها مورد استفاده قرار داد. اغلب برای تمیز کردن عمقی و درمان عوارض پوستی از روش هیدرودرم (آبرسانی به پوست) مخصوص درمان جوش استفاده می‌شود.

فواید هیدرودرم  و آبرسانی پوست


  • چروک‌ها و خطوط ریز روی پوست را برطرف می‌کند.
  • شکل ظاهری پوست‌های پیر شده و ضخیم را اصلاح می‌کند.
  • به ترمیم پوست‌های آسیب دیده از آفتاب کمک می‌کند.
  • منافذ پوست را باز و تمیز می‌کند.
  • پوست را لطیف‌تر و شاداب‌تر می‌سازد.
  • آثار زخم و جراحت‌های موجود بر روی پوست را کاهش می‌دهد.

به چند جلسه هیدرودرم نیاز است؟


روش‌های درما‌نی هیدرودرمی و آبرسانی به پوست معمولاً به صورت دوره‌ای و طی چند جلسه انجام می‌شود. تعداد دقیق این جلسات توسط پرسنل متخصصی که این عمل را انجام می‌دهند و بر اساس شرایط مورد نظر شما و مشکلاتی که قصد درمان یا اصلاح آنها را دارید، تعیین می‌شود. جلسات درمانی هیدرودرمی(آبرسانی پوست)معمولاً به فاصله هر 10 تا 30 روز یک بار برگزار می‌شود. بعد از جلسات درمانی هم در صورتی که نیاز باشد، جلساتي جهت اصلاح یا حفظ نتایج درمان برای شما برنامه ریزی می‌شود. ثابت شده است که جلساتی که برای حفظ آثار عمل برگزار می‌شود، می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در حفظ شفافیت و شادابی پوست بیمار داشته باشد.

بعد از درمان هیدرودرم چه شکل و چه حسی خواهم داشت؟


برای بزرگنمایی تصاویر کلیک کنید .

 

در طی همان جلسه درمانی مختصر، پوست شما رنگ صورتی روشن پیدا می‌کند و یا رنگ آن اندکی روشن‌تر از حالت معمول می‌شود. شدت اين تغییر رنگ به نوع و خصوصیات پوست شما بستگی دارد. با این حال، ظرف 15 تا 30 دقیقه بعد از آنکه عمل هیدرودرمی (آبرسانی به پوست) کامل شد، معمولاً رنگ پوست شما به حالت طبیعی خود باز می‌گردد و شما می‌توانید بدون هیچ گونه ناراحتی، بلافاصله به سراغ فعالیت‌های روزمره خود باز گردید.

موارد استفاده از سیستم هیدرودرم چیست؟


اگرچه در اغلب موارد از دستگاه هیدرودرمی به تنهایی برای اصلاح و درمان عارضه‌های متعدد پوستی استفاده می‌شود، اما در برخی از موارد هم گزارش شده است که با تلفیق روش هیدرودرمی با سیستم IPL در همان جلسه درمانی می‌توان نتایج بسیار سریع‌تر و رضایت بخش‌تری به دست آورد. تحقیقات علمی نشان داده است که همه فرایندهای مرتبط با رشد و ترمیم سلول‌های پوست اصولاً نیاز به دسترسی به دو عامل آب و اکسیژن دارد. از آنجا که روش هیدرودرم (آبرسانی به پوست) می‌تواند مقادیر لازم از این دو ماده را برای قسمت‌های عمقی پوست تأمین کند، بنابراین عامل مؤثری در تأمین نیازهای اساسی پوست برای درمان و بهبود سریع آن شناخته می‌شود.

آیا هیدرودرم یک روش درمانی ایمن است؟


تمامی روش‌های درمانی بر پایه هیدرودرم و آبرسانی پوست هم برای بیمار و هم برای پرسنلی که این عمل را انجام می‌دهد، از ایمنی کامل برخوردار است. با توجه به آنکه در روش هیدرودرم از هیچ گونه نور یا پرتوهای تحریک کننده استفاده نمی‌شود، بنابراین نیازی به دخالت پزشک هم ندارد و هر کدام از پرسنل آموزش دیده شاغل در کلینیک می‌تواند به راحتی با این سیستم کار کند. به دلیل همین ایمنی بالای سیستم هیدرودرم، این روش به عنوان یک روش پزشکی موفق و بدون احتمال ایجاد آسیب دیدگی جدی شناخته می‌شود.

نتایج عمل چه زمانی قابل مشاهده خواهد بود؟


آثار و نتایج حاصل از عمل هیدرودرمی( آبرسانی پوست) در همان اولین جلسه درمانی قابل مشاهده خواهد بود. پوست شما به سرعت حالت شاداب‌تر و سالم‌تری پیدا می‌کند.

آیا هیدرودرم برای من مناسب است؟


روش هیدرودرمی را می‌توان برای تمامی انواع پوست‌ها و برای درمان انواع مختلف عارضه‌های پوستی مورد استفاده قرار داد. اگر شما به دنبال یافتن یک روش غیر تهاجمی و مؤثر برای جوان سازی پوست خود هستید، باید بدانید که هیدرودرمی(آبرسانی به پوست) می‌تواند همان روش مورد نظر شما باشد.

مراقبت‌های لازم بعد از عمل


به دلیل آنکه هیدرودرم و آبرسانی پوست اصولاً یک روش درمانی غیر تهاجمی می‌باشد، شما نیازی به مراقبت‌های خاص یا استراحت بعد از عمل نخواهید داشت. اما برای جلوگیری از تسریع در فرایند پیر شدن طبیعی پوست، توصیه می‌شود که همواره بسته به نوع پوست خود و فصلی از سال که در آن قرار دارید، از مقدار مناسب کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.به این پست امتیاز دهید.
هیدرودرم و آبرسانی پوست
5 از 1 رای