گونه گذاری و برجسته سازی گونه بدون جراحی: تزریق ژل و چربی

SUA-اصفهان پس از عمل جراحی که انجام دهند نه نیاز-Y-5

دکتر طرزی برای بیمارانی که با مشکل کم بودن حجم گونه‌های خود و عدم برجستگی آن و همچنین افتادگی و شل‌بودن پوست صورت خود مواجه هستند، از روش تزریق ژل در گونه برای برجسته سازی گونه استفاده می‌کنند. ایشان بدون ارزیابی بیمار و به صورت فوری اقدام به تزریق چربی در گونه و یا تزریق ژل نمی‌کنند، چرا که این کار منجر به نتایج ناخوشایند یا ضعیفی می‌شود. در عوض، رویکرد ایشان در تزریق ژل در صورت، عمل کردن به نحوی حساب شده و بدون عجله است.

استخوان‌های گونه نقش مهمی در فرم صورت و ایجاد سایه روشن طبیعی در صورت دارند. از آنجایی که داشتن گونه‌های برجسته و بزرگتر از نشانه‌های زیبایی محسوب می‌شود، بسیاری از افراد به دنبال روش‌های گونه گذاری و برجسته سازی گونه‌های خود هستند. برخی افراد برای این منظور، عمل کاشت پروتز گونه را انجام می‌دهند، اما در واقع، روش تزریق ژل در گونه نتایج طبیعی‌تری به دنبال دارد. احساس بدی نسبت به گونه‌های صاف و تورفته خود نداشته باشید زیرا با تقبل هزینه پروتز گونه و استفاده از پروتز گونه می‌توانید ظاهر گونه‌های خود را اصلاح کنید. اگر شما گونه‌هایی برجسته‌تر می‌خواهید می‌توانید کاشت پروتز گونه را انجام دهید. این عمل برای افرادی که به دلیل شل شدن بافت گونه‌ها ناشی از افزایش سن یا عوامل وراثتی ظاهر زیبای خود را از دست داده‌اند و گونه‌های نامشخص، تورفته یا شل شده دارند می‌تواند مناسب باشد.  با روش تزریق ژل یا چربی در گونه می‌توانید گونه گذاری بدون جراحی را داشته باشید. موردی که همیشه آرزوی آن را داشتید. دکتر طرزی، تجربه‌ی بسیار بالایی در فرم دادن به گونه‌ها با تزریق ژل در گونه و همچنین پروتز لب دارند.

تزریق ژل برای کاشت گونه


روش تزریق ژل گونه برای افزایش حجم و برجسته کردن گونه‌ها و در کل برای لاغری صورت طراحی شده است. با بالارفتن سن، معمولا حجم بافت‌های موجود در صورت کاهش پیدا می‌کند. گرانش زمین نیز موجب افتادگی پوست می‌شود و باعث می‌شود چهره شخص پیرتر به نظر بیاید. داشتن گونه‌های بزرگ و برجسته همیشه به عنوان یکی از نشانه‌های زیبایی چهره شمرده می‌شود و توازن خوشایندی به چهره‌ی شخص می‌دهد.

با تقبل قیمت تزریق ژل در گونه ، این عمل نه‌تنها موجب بازیابی حجم از دست رفته گونه‌ها شده، بلکه شادابی و جوانی را نیز به صورت شما بازمی‌گرداند. گونه گذاری بدون جراحی یا  همان تزریق ژل در گونه یک روش غیر‌تهاجمی برای لیفت و برجسته‌سازی گونه و جوانسازی صورت است.

کاندیدای مناسب برای تزریق ژل در گونه


 اگر شخص یکی یا چند تا از شرایط زیر را داشته باشد، به احتمال زیاد کاندید مناسبی برای گونه گذاری با تزریق چربی و ژل می‌باشد: وجود گودی در ناحیه زیر گونه‌ها یا در ناحیه گیجگاهی، مسطح بودن استخوان‌های گونه، گودی زیر چشم، وجود چین و چروک در ناحیه گونه و داشتن گونه‌هایی که فرم زیبایی ندارند. افرادی که هیچکدام از مشکلات بالا را ندارند، بهتر است تزریق ژل در گونه را انجام ندهند.

 روش تزریق ژل در گونه برای کاشت گونه


 وقتی موضوع به صورت شما مربوط می‌شود، لازم است تنها به کسانی اعتماد کنید که در تزریق چربی گونه و ژل گونه حرفه‌ای و باتجربه باشند. با تقبل هزینه تزریق چربی گونه تیم ما از گروهی از تکنسین‌های زیبایی تشکیل شده که با بالاترین استاندارد، آموزش دیده‌اند. در مورد هر یک از مراجعه‌کنندگان، دکتر طرزی اطمینان حاصل می‌کنند که شخص به بهترین نتایج و ظاهری زیبا و طبیعی دست پیدا کند و کلینیک را با رضایت کامل ترک کند.

  1. به تمامی خواسته‌های بیمار توجه می‌شود و تمامی انتظاراتی که بیمار از تزریق ژل یا تزریق چربی گونه  دارد تعیین می‌شود. همچنین وضعیت سلامت بیمار بررسی می‌شود و معاینه کامل و دقیقی روی او انجام می‌شود.
  2. روش و چگونگی تزریق ژل برای هر بیمار به طور سفارشی و مطابق با خواسته‌ی بیمار تعیین می‌شود.
  3. در صورت درخواست بیمار، دکتر طرزی شخصا تزریق ژل را انجام می‌دهند. همچنین ممکن است تزریق ژل توسط یکی از تکنسین‌های آموزش دیده و باتجربه‌ی کلینیک انجام شود.
  4. مدت زمان جلسه درمانی به روش تزریق ژل، نوع ژل مورد استفاده و تعداد تزریق‌ها بستگی دارد و حداقل 30 دقیقه طول می‌کشد.

بعد از درمان کاشت گونه


چانه ایمپلنت-61111

واکنش بدن هر یک از بیمارن به تزریق ژل متفاوت است. به طور کلی، هرچند این مورد به ندرت اتفاق می‌افتد اما عوارض جانبی در صورت بروز، عبارتند از: قرمزی، تورم، کبودی و درد در محل تزریق ژل. برخی افراد ممکن است احساس کنند گونه‌ی آن‌ها بیش از حد بزرگ شده که این موضوع به خاطر تورم خفیف برجسته سازی گونه بعد از تزریق ژل است.

  • تورم و کبودی معمولا ظرف چند روز پس از تزریق ژل ایجاد می‌شوند و عموما زمانی ایجاد می‌شوند که چندین تزریق در ناحیه گونه انجام شده باشد.
  • برای کاهش تورم توصیه می‌شود که روی محل تورم، کمپرس سرد قرار دهید. همچنین بهتر است بلافاصله بعد از تزریق ژل، ورزش‌های پرفشار انجام ندهید و نوشیدنی‌های الکلی مصرف نکنید.
  • از خوردن داروهایی که به کبود شدن بدن کمک می‌کنند، اجتناب کنید. برخی از این داروها عبارتند از: آسپرین، قرص‌های ضد التهاب، ویتامین E و مکمل‌های غذایی گیاهی. همچنین لازم است از کشیدن سیگار خودداری کنید.
  • به پوست خود کرم ارنیکا (تنباکو کوهی) بزنید.
  • تاثیرات تزریق ژل در گونه معمولا بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده هستند. اما در برخی بیمارن، لازم است 2 تا 3 جلسه تزریق ژل انجام شود تا نهایتا بتوان تغییرات ایجاد شده را مشاهده کرد.

نتایج تزریق ژل در گونه برای کاشت گونه


تزریق ژل در گونه  یا کاشت گونه موجب می‌شود گونه تا حدود کمی بالا کشیده شود و شکل مدور به خود بگیرد و این حالت موجب ایجاد توازن در صورت شخص می‌شود. پوست اطراف گونه نیز بالا کشیده می‌شود و به همین خاطر با تزریق ژل در گونه، ظاهر فرد همچنان طبیعی خواهد بود و گونه‌ها به صورت غیرطبیعی و زاویه‌دار روی صورت برآمده نمی‌شوند.  تزریق ژل در گونه یکی از موثرترین روش‌های زیبایی صورت از طریق حجم دادن به صورت می‌باشد .تقبل  هزینه برجسته سازی گونه  موجب فرم دادن به صورت نیز می‌شود. از آن جایی که تزریق ژل در گونه با بالا کشیده شدن پوست صورت همراه است، این روش موجب جوانسازی پوست صورت نیز می‌شود. با تزریق ژل در گونه همچنین گودی دور چشم کاهش می‌یابد، حالت افتاده‌ی لب بهبود پیدا می‌کند و خطوط خنده (خطوط کنار بینی) نیز محو می‌شوند.

چگونه می‌توان نوع مناسب ژل تزریقی را انتخاب کرد؟


ژل‌های تزریقی مختلفی برای گونه گذاری بدون جراحی در دسترس هستند که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید. هر یک از بیمارن باید با پزشک متخصص زیبایی در مورد نتایجی که مایلند به دست بیاورند، صحبت کنند. متخصص پوست با توجه به توضیحات بیمار می‌تواند تعیین کند که کدام یک از نواع ژل تزریقی برای رسیدن به نتایج مورد نظر بیمار مناسب‌تر است. عوامل دیگری که در انتخاب نوع ژل تزریقی مد نظر قرار می‌گیرد، سن، شرایط پوست و بافت زیرپوستی و حالت چهره بیمار می‌باشد.

آیا تزریق ژل در گونه دردناک است؟


پزشکان ما تمام تلاش خود را می‌کنند تا از میزان درد و ناراحتی بیمار در حین تزریق ژل برای رفع لاغری صورت بکاهند. در صورتی که در مورد در ناشی از تزریق ژل نگران هستید، این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید و پزشک شما قبل از انجام تزریق ژل، از پماد بی‌حس‌کننده‌ی موضعی در محل مورد نظر استفاده می‌کند. به طور کلی تزریق ژل بدون درد است.

ماندگاری نتایج تزریق ژل در گونه چقدر است؟


 به طور کلی، انتظار می‌رود که نتایج تزریق ژل تا 12 ماه ماندگاری داشته باشند. بعد از گذشت این مدت زمان، میزان برجستگی به دست آمده با تزریق ژل به نصف می‌رسد. اما میزان ماندگاری نتایج در هر یک از بیماران متفاوت است و اینطور نیست که چون ما تزریق ژل را برای شما انجام داده‌ایم، در مورد میزان ماندگاری ژل در بدن شما، اطلاع داشته باشیم.

آیا روش گونه گذاری عوارض یا خطراتی دارد؟


 روش گونه گذاری بدون جراحی، مانند سایر روش‌های تزریق ژل، تزریق ژل در گونه نیز با خطراتی همراه است. یکی از شایع‌ترین عوارض جانبی تزریق ژل، ورم و کبودی خفیف پوست و احساس درد در عمق پوست می‌باشد. خطر بروز عفونت بسیار کم است، اما به هر حال این احتمال وجود دارد. به شما توصیه می‌کنیم که بعد از تزریق ژل، به صورت خود دست نزنید و از زدن کرم یا لوسیون و مواد آرایشی به پوست خود خودداری کنید. برخی عوارض جانبی جدی‌تری نیز برای تزریق ژل وجود دارند که به ندرت اتفاق می‌افتند.

هزینه گونه گذاری (برجسته سازی گونه)


 هزینه تزریق چربی در گونه و هزینه‌ی تزریق ژل برای برجسته سازی گونه، برای هر یک از بیماران متفاوت است، چرا که هر یک از بیماران به مقدار و ترکیب متفاوتی از ژل‌های تزریقی و تزریق چربی نیاز دارد. شما می‌توانید برای مشاوره با یکی از پزشکان ما ملاقات کنید. پزشکان ما بعد از ارزیابی وضعیت شما و طرح ریزی برنامه‌ی درمانی، در مورد برآورد هزینه جراحی زیبایی گونه به شما اطلاع می‌دهند.به این پست امتیاز دهید.
گونه گذاری و برجسته سازی گونه بدون جراحی: تزریق ژل و چربی
5 از 1 رای